סימון חניית נכים

[ לפרטים ]

סימון כבישים

[ לפרטים ]

צביעת חניונים / אפוקסי

[ לפרטים ]

אספקה / התקנת תמרורים

[ לפרטים ]

הסדרי תנועה

[ לפרטים ]

עגלות חץ לכיוון התנועה

[ לפרטים ]

גלריה

[ לפרטים ]

תחומי עיסוק

[ לפרטים ]

לקביעת פגישה 074-710-74-02

סימון כבישים

מלאכת סימון הכבישים הינה קריטית לשמירה על הסדרי התנועה הקיימים. הם מארגנים ומווסתים את תפקודי כלי הרכב והתנהגות המשתמשים בו ועל כן ישנה חשיבות רבה לשמירה על סימונים ברורים בהם ניתן להבחין באופן מיידי. חברת "לביא בתנועה" תוכל לספק בעבורכם את המענה המקצועי וברמת הביצוע הגבוהה ביותר לכלל סוגי הסימונים והפרויקטים השונים הכוללים סימון כבישים.

סימון כבישים מציל חיים!

חשוב לציין כי סימון בולט ומדויק יהיה זה שיסייע בהפחתת התאונות בדרכים עקב נסיעה שלא כחוק. על כן חומרי הצביעה בהם נעשה שימוש מכילים חומרים אשר מגבירים את עמידותם בפני שחיקה עקב מזג האוויר והתנועה הרבה אשר חולפת בכביש. סימון הכבישים יתבצע כך שיהיה בעל נראות בהירה וברורה, גם בתנאי ראות גרועים, תנאי מזג אוויר קשים ושעות הלילה.

הסימונים שומרים על הנחיות ברורות לכל העוברים בכבישים וכך ומעשה מכוונים את התנועה בצורה הבטוחה ביותר בעבור כולם. חלק מן הסימנים הנפוצים שכולנו מכירים כולל:

  • פסי ההפרדה בין נתיבים, מקווקווים ורציפים.
  • פסי שולי כביש צהובים.
  • מעברי חצייה.
  • חיצי סימון ופנייה.
  • סימון חניות על כל סוגיהן.
  • סימני אזהרה כתובים עקב עבודות בכביש ושינוי תוואי הדרך.

סימון כבישים על ידי המקצוענים

סימון כבישים הינה משימה אשר דורשת מיומנות רבה ודיוק מקסימלי. לשם ביצוע העבודה המדויקת והמקצועית ביותר תוכלו לפנות אל חברת "לביא בתנועה" המנוסה. צוות העובדים המיומנים של חברתנו הינם סמני צבע מטעם נתיבי ישראל וישמחו לעמוד גם לשירותכם.

אנו עושים שימוש בכלים החדישים והמתקדמים ביותר על מנת שנוכל להשלים את המלאכה בצורה המדויקת והמהירה ביותר. כלל הציוד אשר עומד לרשותנו, לרבות הכלים השונים והצבעים בהן נעשה שימוש, עומד בתווי התקן המחמירים ביותר ומאושר לשם סימון כבישים. חברתנו מקפידה להתחדש במיטב הציוד והחומרים בתחום, זאת על מנת שתוכל לבצע את עבודה בצורה היעילה והאיכותית ביותר. 

זקוקים לסימון חניונים ? לחצו כאן 

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

אנו נסמן לך את הדרך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תפריט ניווט

פרטי התקשרות

דילוג לתוכן