סימון חניית נכים

[ לפרטים ]

סימון כבישים

[ לפרטים ]

צביעת חניונים / אפוקסי

[ לפרטים ]

אספקה / התקנת תמרורים

[ לפרטים ]

הסדרי תנועה

[ לפרטים ]

עגלות חץ לכיוון התנועה

[ לפרטים ]

גלריה

[ לפרטים ]

תחומי עיסוק

[ לפרטים ]

לקביעת פגישה 074-710-74-02

ניקיון ותחזוקת חניונים

חברת "לביא בתנועה" תוכל להעניק עבורכם את כל השירותים המשלימים שיש לבצע טרם ביצוע עבודות סימון של חניות או חניונים. כלל עבודות הניקיון והטיאוט אשר חברתנו מבצעת יהיו בעזרתם של הכלים והמכשור החדיש והמקצועי ביותר בתחום. זאת על מנת שנוכל לוודא כי השטח אכן ינוקה בצורה הנכונה בכדי שהסימונים העתידיים יחזיקו מעמד למשך תקופה ארוכה יותר.

למה ניקיון וטיאוט חניות וחניונים הינו פעולה חשובה?

החניונים והחניות הינם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, אך על מנת לוודא כי גם יוכלו לשרת אותנו בצורה האמינה והיעילה ביותר, חשוב לוודא כי הם מטופלים על ידי אנשי המקצוע המיומנים בצורה הנכונה. הרי מראהו של החניון יהיה אחד הפקטורים המשפיעים ביותר על הבחירה של אנשים רבים לעשות בו שימוש. אך השגתו של המראה המרשים, המסודר והמאורגן ביותר הינה דרך אשר כוללת שלבי עבודה רבים.

הראשון שבהם יהיה ניקיון וטיאוט של השטח אשר מיועד לביצוע עבודות סימון. טכנולוגיה מתקדמת וכוח אדם מקצועי ומיומן יוכלו להשתלט על משימה זו בהצלחה ולספק את התוצאות המדויקות והרצויות. השלב הבא יהיה ביצוע עבודות הסימון עצמן. חשוב לזכור כי השלב הקודם הינו הכרחי משום שרק כך הצבע יוכל להישמר למשך זמן ארוך יותר וייתפס בקרקע בצורה טובה יותר.

שירות מקצועי מא' ועד ת'

הידע המקצועי והניסיון הרב של חברת "לביא בתנועה" מעניק לה את היכולת לבצע כל עבודת סימון בצורה המקצועית ביותר. זאת על ידי חלוקת העבודה לשלבים מוגדרים והשלמתם בדרך המנוסה והאיכותית ביותר. חברתנו תלווה אתכם בכל צעד לאורך הדרך ותספק את הייעוץ והשירותים הדרושים לכם.

"לביא בתנועה" עובדת מול לקוחות פרטיים, ועדי בתים, יישובים, חברות ומפעלים, כך שנוכל להעניק את שירותינו בעבור כל לקוח אשר זקוק לו. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל פרטים נוספים, אנו נשמח להעניק שירות אישי מקצועי ויעיל.

זקוקים לאחזקת חניון ? לחצו כאן 

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

אנו נסמן לך את הדרך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תפריט ניווט

פרטי התקשרות

דילוג לתוכן