סימון חניית נכים

[ לפרטים ]

סימון כבישים

[ לפרטים ]

צביעת חניונים / אפוקסי

[ לפרטים ]

אספקה / התקנת תמרורים

[ לפרטים ]

הסדרי תנועה

[ לפרטים ]

עגלות חץ לכיוון התנועה

[ לפרטים ]

גלריה

[ לפרטים ]

תחומי עיסוק

[ לפרטים ]

לקביעת פגישה 074-710-74-02

צביעת חניונים/אפוקסי

נוכחותם של חניונים בחיינו מאפשר לנו את הנוחות המרבית שבמציאת חנייה נוחה וזמינה. ביקור בחניון הקרוב לביתכם עשוי לחשוף את העובדה כי רצפת החניות צבועה בדרך מיוחדת באמצעות חומרים ייחודיים. כיום נוכל לראות כי צביעת חניונים מתבצעת בעזרתו של צבע אפוקסי, זה אשר מעניק לרצפה מראה אטרקטיבי ושומר על עמידות הצבע למשך זמן רב.

צביעת אפוקסי מקצועית של חניונים

בשלב הראשון יהיה עלינו להבין את חשיבותם של החניונים והמראה שלהם. שהרי גם בשעה שאין אנו מוצאים מקום חנייה אחר, במידה והחניון משדר מראה שאינו מטופח, הרי שאנשים רבים יבחרו ככל הנראה להמשיך ולנסוע בניסיון לאחר מקום חנייה אחר. אך אל דאגה, החניון שלכם לא חייב להמשיך לעמוד בודד וריק, בעת צבעית החניון בצבע אפוקסי, אתם למעשה מעניקים לו את המראה המסודר והמדויק אותו אנשים רבים מחפשים.

הצבע האפוקסי הינו למעשה צבע חזק ועמיד מאוד אשר מיועד לכיסוי שטחי פנים לשם יצירת שכבת הגנה חזקה במיוחד העמידה בפני שחיקה וכימיקלים שונים. זוהי למעשה שכבת הצבע המושלמת לשם צביעת חניונים והגדרת מקומות החניה בהם. עבודה זו חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בכדי שהמשימה תושלם במסגרת לוחות הזמנים שנקבעו בעבור הפרויקט ותתבצע בדרך המדויקת מכל.

צביעה וסימון חניונים באופן מדויק

צביעת החניונים, לצד סימון החניות והכווני התנועה בהם, חייבת להתבצע תוך בחירה מדויקת של חומרי הגלם הטובים ביותר בתחום, זאת על מנת להבטיח צביעה עמידה וחזקה גם בתנאים קשים. חברת "לביא בתנועה" תעניק לחניונים שלכם את הטיפול המסור והמקצועי ביותר אשר יעניק לרצפת החניון את ההגנה המקסימלית בפני שחיקה ותנועת הרכבים והולכי הרגל בחניון עצמו.

תהליך הצביעה מתבצע על ידי צוות מיומן ומנוסה אשר ישלים את עבודתו בצורה המקצועית והמדויקת מכל, כך שבסופו של יום, ניתן יהיה להשלים את הפרויקט בהצלחה תחת לוח הזמנים שנקבע מראש.

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

אנו נסמן לך את הדרך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תפריט ניווט

פרטי התקשרות

דילוג לתוכן