סימון חניית נכים

[ לפרטים ]

סימון כבישים

[ לפרטים ]

צביעת חניונים / אפוקסי

[ לפרטים ]

אספקה / התקנת תמרורים

[ לפרטים ]

הסדרי תנועה

[ לפרטים ]

עגלות חץ לכיוון התנועה

[ לפרטים ]

גלריה

[ לפרטים ]

תחומי עיסוק

[ לפרטים ]

לקביעת פגישה 074-710-74-02

הסדרי תנועה

תכנון מדויק של הסדרי התנועה הינו הכרחי בעבור כל כביש ודרך אשר נמצאת לפנינו. לעיתים, עולה הצורך בשינוי הסדרי התנועה הקיימים. צורך זה עולה בשעה שמתרחשים אירועים מיוחדים, או עבודות בכביש אשר דורשות הכוונה לדרך מתאימה אחרת. חברת "לביא בתנועה" תוכל לסייע לכם בהסדרת הסדרי התנועה החדשים אשר נועדו לשמור על הבטיחות בדרכים גם בשעה שעל כלי הרכב יהיה לנסוע בדרכים שונות מהרגיל.

שינויים בהסדרי התנועה מבצעים במקצועיות

כיום, תכנון, ביצוע ואחזקה של הסדרי התנועה בכלל והצבת התמרורים בפרט עומדת בידיהן של הרשויות המקומיות. כך שכל שינוי בהסדרים הללו ייקבע גם על ידיהן, זאת בעקבות תחילתן של עבודות בכבישים, אירועים מיוחדים, מרוצים ואף עבודות תשתית שונות. חשוב לציין כי על מנת לשמור על הסדרי תנועה אשר מאפשרים תנועה ונסיעה בטוחה בכבישים, הצבת התמרורים וסימון הכבישים בהתאמה חייב להתבצע על ידי חברה מנוסה ומקצועית.

מכשולים לאורך הדרך עלולים לסכן את אלו הנוסעים בכביש במידה ואין הם מודעים למכשול. תכנון הסדרי תנועה בצורה נכונה יאפשר להציב את הסימנים הנחוצים כך שכלל הנהגים באזור יוכלו לתכנן את מסלול נסיעתם בצורה הבטוחה ביותר.

מכוונים את התנועה בדרך המיטבית והבטוחה ביותר

כל שינוי בהסדרי התנועה ילווה בהצבתם של תמרורים ושלטים זמניים, צבע זמני, מעקות בטיחות ועוד. את כל האביזרים הללו ניתן יהיה לקבל מחברת "לביא בתנועה". חברתנו עוסקת מזה שנים ארוכות בסימון ותמרור כבישים וחניונים ותוכל לבצע את השינויים הנחוצים בדרך, מתוך מטרה לשמור על הבטיחות בדרכים ושמירה על בטיחותם של כלל הנהגים והולכי הרגל אשר מגיעים לאזור.

חברתנו עושה שימוש במכשור החדיש ביותר, צבעים מיוחדים ותמרורים בולטים וברורים אשר יוכלו להסדיר את כללי ההתנהגות הראויים בדרכים השונות, כך שתתאפשר תנועת כלי רכב בצורה הבטוחה והמהירה ביותר תחת התנאים השוררים בכביש ברגע הנתון.

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

אנו נסמן לך את הדרך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תפריט ניווט

פרטי התקשרות

דילוג לתוכן