אספקת אביזרי בטיחות

חברת לביא בתנועה מומחים אספקת אביזרי בטיחות , מספר התאונות בכבישי הארץ הנו גבוה ביותר. מעורבים בכך גורמים רבים וסיבות רבות. בעיקר עומס התנועה, שימוש בסלולר בזמן נהיגה אבל גם לעיתים חוסר באספקת אביזרי בטיחות בכבישים, בחניות ובכלל במרחב הזה בו המכונית נפגשת עם האזרח אם זה בחניות, מעברי חציה ועוד..

אספקת אביזרי בטיחות לעגלת חץ מוצרי בטיחות

 

בין אם אתם לקוחות פרטיים כגון ועד בית ועד קבלנים גדולים או מועצות אזוריות, בעצם, כל מי מאיתנו שמבצע פרוייקט תחבורה אזורי, עירוני או גם במושב או בקיבוץ, נדרש לשלב בפרוייקט זה אביזרי בטיחות באיכות הגבוהה ביותר. ישנן חברות המציעות אספקת אביזרי בטיחות עבור הפרוייקטים האלו. לעיתים רבות לא תוכלו לקבל אישור ללא התקנת אותם אביזרי בטיחות. חברות כגון לביא בתנועה מתמחות במתן שירות זה. אך לא רק באספקה עצמה אלא גם בייעוץ מקדים ומתן הצעות מחיר שלמות עפ"י הפרוייקט עצמו בכדי למנוע בזבוז כסף מיותר וזאת בשילוב עם מיטב הבטיחות הקיימת בתלות בפרוייקט הספציפי. כל מה שצריך זה ליצור קשר לפני תחילת הפרויקט או אולי לעיתים עוד בשלב התכנון, וחברות אלו יישמחו לשתף פעולה ולתת לכם את הפתרונות הנכונים בעלויות המתאימות.

אספקת אביזרי בטיחות אתרי בנייה


 אבטחת אתרי עבודה הסדרי תנועה עם עגלות חץ, אספקת אביזרי בטיחות ועוד מוצרי בטיחות אלו רק חלק מהשירות שמציעות חברות אלו. לביא בתנועה כמו אחרות מכירות את תחום הבטיחות מקרוב ואחרי שנות נסיון רבות ומגוון רחב של פתרונות, יציעו לכם את ההצעה הטובה והשלמה ביותר תוך ראייה מרחבית וכוללת עבור הפרוייקט אותו אתם הולכים לבצע או מבצעים בפועל.

לביא בתנועה מומחים בתחום הבטיחות

למדנו כבר כולנו ולעיתים מנסיון אישי שעל בטיחות לא מתפשרים. משפט זה הוא לחם חוקם של חברות המתמחות באספקת אביזרי בטיחות. מראות פנורמיות, תמרור שילוט ואזהרה, קונוסים, עיני חתול הם רק חלק מהמכלול השלם הכולל גם אבטחת אתרי עבודה עם עגלות חץ ומוצרי בטיחות אחרים. כנסו עוד היום לאתרי החברות השונות, בחנו את רצינותם ואת מקצועיותם וצרו קשר. ספרו להם על הפרייקט אותו אתם מבצעים והשאירו את היתר בידיהם האמונות. על בטיחות לא מתפשרים ואין הוצאה גבוהה מידי על בטחון חיי כולנו. אם זה אתר עבודה או אם זהו מגרש חנייה במגדל המגורים החדש. על בטיחות אסור להתפשר.

אביזרי-בטיחות
להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

דילוג לתוכן