גידור זמני

גידור זמני משמש למגוון רחב של מטרות במקרה בו יש צורך לייצר הפרדה בין קהל או לתחום אזורים מיוחדים. כל מה שחשוב לדעת על פתרונות גידור זמני – בכתבה הבאה.

מהי גדר זמנית?

גדר זמנית יכולה לשמש אנשים למגוון רחב של מטרות כמו למשל

שמירה מפני גניבות: במקרה של גידור באתרי בנייה, אפשר למנוע גניבות של חפצים שונים.

תיקונים בכביש: במידה ויש צורך לבצע תיקונים בכביש כמו למשל מפגע בכביש או הסרת עץ שקרס בשל הגשם, הרי קיימת חשיבות רבה להקים גדר על מנת להסביר לאנשים לא להתקרב למקום.

מפגע בטיחותי: ניתן להקים גדר בשל מפגע בטיחותי העשוי לסכן את עוברי האורח. יש צורך להקים את הגדר בהתאם להוראות המשטרה.

בפתרונות גידור זמני, חשוב ביותר לבחור חברה מקצועית ובה צוות עובדים בעל ניסיון רב בתחום. צוות בעל ניסיון רב ידע להרכיב ולפרק את הגדר במהירות רבה תוך דגש על אמצעי בטיחות.
בין אם מדובר על מפגע בטיחותי או מסיבה, אין ספק כי גדר זמנית זה הפתרון הטוב ביותר שאתם צריכים- קלה להרכבה ופירוק במהירות רבה ומדובר על מוצר אמיד במיוחד.

חשוב ביותר להביא בחשבון את אלמנט הבטיחות
לשאלה כיצד נעשה גידור זמני, התשובה היא באמצעות גדר ניידת אשר ניתן לפרק אותה בסיום העבודה, לאחסן במקום ייעודי ולהרכיב מחדש במקרה הצורך כאשר יש אירוע אחר. חשוב ביותר להביא בחשבון את אלמנט הבטיחות.

אילו סוגי גידור זמני קיימים?

ניתן למצוא סוגים שונים של גידור זמני וכעת נפרט אודות הסוגים השונים:

גדר פתוחה: מדובר על גדר ובו מותקנת רשת על מנת למנוע מהציבור גישה למקומות בהם הדרישה אינה חמורה ובהתאם להערכת הסיכונים ניתן להתקין גדר מסוג זה. על הגדר לעמוד בעומדים אשר עשויים לחול עליה וכן לעמוד בתנאי מזג האווייר, לרבות גשם ורוח. המסגרת של הגדר עומדת על הרגליים ומהווה חלק בלתי נפרד ממנה ושומרת על היציבות.

גדר קשיחה: מדובר על גדר זמנית הבנויה מלוחות קשיחים המחוברים ביניהם לצורך יצירת רצף מסביב לאתרי בנייה. הגדר מספקת הגנה על הציבור מפני חפצים נופלים. יש צורך לבצע התקנה של גגון על מנת להגן על עוברי אורח במקום ולמנוע מהם פגיעה.

מה חשוב להביא בחשבון בבחירתך גידור זמני?

חשוב ביותר להביא בחשבון בחירת חברה מקצועית לצורך התקנת גידור זמני. חברה מקצועית בתחום תספק מענה מקיף לצרכים של הלקוחות וכך תוודאו כי אין מדובר על חתול בשק אלא על התקנת גדר בטוחה ואיכותית.

בחירה של סוג הגדר: חברה מקצועית בתחום תלווה אתכם ותעניק לכם שירותי ייעוץ בכל הקשור לבחירת הגדר המתאימה ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

ייצור: נוסף על כך, חברה מקצועית תדע לייצר את הגדר המתאימה לצרכים שלכם וכך תדעו כי תקבלו מענה מקיף.

שימוש בכלים מתקדמים: לצורך ייצור הגדר, חברה מקצועית בתחום תעשה שימוש בכלים מתקדמים על מנת להבטיח את איכות הבנייה.

מחירים הוגנים: נוסף על זאת, חברה מקצועית בתחום תציע לכם מחירים הוגנים, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם משלמים את המחיר הטוב והמשתלם ביותר ולא מחיר גבוה יתר על המידה. מכאן, חשוב ביותר ליצור קשר עם החברה ולבצע השוואת מחירים על מנת לבחון את ההיצע.

מוזמנים להתייעץ עם אחרים

במידה ואתם מתלבטים לגבי בחירת החברה, הרי אפשר בהחלט להתייעץ עם אחרים על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר. התייעצות עם אחרים תסייע לכם בבחירת החברה המתאימה והמקצועית ביותר. כך תדעו בוודאות כי בחרתם את החברה המתאימה והנכונה ביותר בתחום. שיחה עם אחרים אשר שכרו את השירות של החברה תסייע לכם לדעת האם אתם בכיוון המתאים.

גידור זמני
אילו סוגי גידור זמני קיימים
מה חשוב להביא בחשבון בבחירתך?
להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

דילוג לתוכן