חניות נכים

חלק חשוב משמירת סדר תנועת הרכבים זה החנייות, כך למנוע גרימה סכמה או אי נוחות לנוסעים אחרים או להולכי רגע בגלל החונים לא בהתאם. לשם כך נועד סימון החניון, שזה תחום בעצמו. חלק חשוב בביצוע ועיצוב חניונים זה תיאום החניון לכל הצרכים והאנשים כולל אנשים בעלי צרכים מיוחדים, כמו נכים, שצריך לארגן להם חניון מיוחד עם תנאים ספציפיים לעזור להם. חניות נכים תמיד צריכות להיות הכי קרובות לכניסה, ועוד כמה ארגונים. אחריותו של מי שמעצב החניון לארגן גם חניות נכים למנוע מהם כל סכמה מיותרת מנהגים אחרים ולעזור להם בלעבור ליעד.

חניות נכים עושים אצל לביא בתנועה 

עיצוב חנית נכים או חניות נכים זה עבודה מקצועית, כדי לתאם כל הצרכים שלהם לפי הסביבה ולעצב בהתאם. לביא בתנועה עושה עבודה מקצועית בעיצוב וארגון ויצירת סימני תנועה מזה שנים רבות, אצל לביא בתנועה תקבל עבודה מקצועית מושלמת ולא פחות כך שהם מבינים מה המשמעות של העבודה שלהם שזה שמירת חיים ומניעת סכנה. לביא בתנועה עיצבו ובצעו מלא חניונים עם כל ההתחשביות שלהם כמו חניה לנכים, ועוד כל ההתחשביות של החניון, כם שימוש בחומרים הכי טובים והצוות המקצועית ביותר לקבל עבודה בולטת וברורה לכולם מכל הצדדים כך שלא יהיה מצב שנהג יחנה בטעות על חניון נכים ולמנוע מנכה למצא חניה מתאימה לו.

סימון חניות נכים 

ביצוע סימוני חניות בחניון לא רק אחריות העירייה, כך שאם מדובר בחניון פרטי זאת אחריות בעל החניון לסדר העיצוב הנכון לחניון. לביא בתנועה מארגנת ומעצבת ומבצעת עבודות תעבורה מזה הרבה שנים בכל רחבי הארץ עם הצוות הכי מקצועי שיש, לדאוג שיהיה חניון בטוח ומאורגן לנוסעים ולהולכי רגל.
על אחריות בעל החניון לארגן חניית נכים בחניון פרטי וגם סימון וצביעת חניית נכים. חניות נכים זה אחת ממהתמחות של לביא לתנועה שמתמחה בכל מקצועי התחוברה, ייעוצה ובצועה. הם יעזרו לך וייעצו לך בתחום חניית נכים לחניון פרטי וגם סימון וצביעת חניית נכים.

למרות שהרכבים לא נוסעים במהירות

בתוך החניון כמו בכבישים, עדיין חייבים לארגן סימני תנועה בחניון ולעצב בהתאם לשמירת על חיי ההולכי רגע והנוסעים, ולהמנע מתאונות אפילו אם במהירות נמוכה שעדיין יכול לגרום לפציעה רצינית. לקבלת יעוץ ופרטים בעיצוב, צביעה וביצוע, פנו לאתר.

חניות נכים
להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

דילוג לתוכן