סימון חניית נכים

[ לפרטים ]

סימון כבישים

[ לפרטים ]

צביעת חניונים / אפוקסי

[ לפרטים ]

אספקה / התקנת תמרורים

[ לפרטים ]

הסדרי תנועה

[ לפרטים ]

עגלות חץ לכיוון התנועה

[ לפרטים ]

גלריה

[ לפרטים ]

תחומי עיסוק

[ לפרטים ]

לקביעת פגישה 074-710-74-02

ניקוי חניונים

ניקוי חניון

זקוקים לסימון מחדש של חניון בבעלותכם או באחזקתכם? כדאי שתכירו את שירותי ניקוי החניונים! שירותי ניקוי חניון הם נדרשים עבור כל ריצפת חניון לפני סימון החניות וסימון הריצפה עבור נהגי הרכבים המגיעים לחניון. פעולת הניקיון של ריצפת החניון מתבצעת באמצעות ציוד מתקדם לניקוי מרצפות בטון, במטרה להגיע לתוצאה האיכותית ביותר שתאפשר את סימון ריצפת החניון באופן שישמור על הסימון לתקופה ארוכה. כאשר הריצפה נקייה באופן מקצועי על-ידי טיאוט וניקוי יסודי, ניתן לבצע סימון אשר יישמר לזמן ארוך.

ניקוי חניונים לפני סימון החניות

אם אתם נמצאים בתפקיד מפתח בחברת ניהול מבנים או נמצאים בתפקיד בועד הבניין, כדאי שתכירו את האפשרויות שיש בפניכם לפני כל סימון של חניון. ניקוי הוא שירות חשוב ביותר לפני כל סימון והוא מהווה את הבסיס לעבודת סימון איכותית אשר תחזיק לשנים רבות ותחסוך מכם הוצאת כספית גדולה לאורך זמן.

טיאוט רצפת חניונים עם ציוד מתקדם

ריצפת חניונים במספר גדול של חניונים בארץ מצופה בחומר אפוקסי ייחודי המאפשר שמירה על ריצפת הבטון לאורך זמן. ניקוי של ריצפה מסוג זה דורש גם כן עבודה מקצועית עם ציוד מותאם על מנת לא לפגוע בחומר השומר על הבטון ממנו עשויה הריצפה.

איפה ניתן להזמין שירות ניקוי לחניון?

שירות ניקוי לחניון ניתן להזמין מאחת החברות המקצועיות והוותיקות ביותר בתחום – חברת "לביא בתנועה"! חברת "לביא בתנועה" מספקת שירותי סימון כבישים וחניונים והיא מבצעת את ניקוי ריצפת הבטון לפני סימון בכדי שהסימון ייצא איכותי ויחזיק לתקופה ארוכה. הציוד המתקדם של צוות חברת "לביא בתנועה" מאפשר לכם לקבל עבודה מקצועית ואיכותית בטווח זמן קצר יחסית ועם רמת גימור גבוהה ביותר למראה יפה ואסתטי של החניון.

חברת "לביא בתנועה" מציעה שירותי ניקוי חניון ברמה גבוהה

בכדי להצטרף לשירותי חברת "לביא בתנועה" , כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר ישירות עם צוות החברה ולתאם פגישה אצלכם בחניון במועד הנוח לכם ביותר. צוות חברת "לביא בתנועה" יגיע אליכם לבדיקת מצב ריצפת החניון ויתן לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד הכוללת עבודת טיאוט וניקוי מקצועית עם ציוד מתקדם. צוות החברה יגדיר את זמני העבודה הנדרשים לעבודת הניקוי ויעדכן אתכם לאורך כל שלבי העבודה בחניון עד לסיום העבודות על הצד הטוב ביותר!

ניקוי חניון
ניקוי חניונים

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

אנו נסמן לך את הדרך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תפריט ניווט

פרטי התקשרות

דילוג לתוכן