סימון חניית נכים

[ לפרטים ]

סימון כבישים

[ לפרטים ]

צביעת חניונים / אפוקסי

[ לפרטים ]

אספקה / התקנת תמרורים

[ לפרטים ]

הסדרי תנועה

[ לפרטים ]

עגלות חץ לכיוון התנועה

[ לפרטים ]

גלריה

[ לפרטים ]

תחומי עיסוק

[ לפרטים ]

לקביעת פגישה 074-710-74-02

סימון חניה שמורה

כל שנה עולה לארץ עוד ועוד רכבים, חלק מההשתלבות עם המכוניות אללה חוץ מפיתוח הכבישים, זה גם לסדר חניונים. וגם לשמירה על הסדר כך שלא תמצא רכב חונה על המדרכה ומקומות שמסכנות ההולכי רגל וגם הנוסעים האחרים. כדי לוודואת שלא תמצא מישהו שחנה בחניה השמורה שלך, צריך לתקשר להם את זה, דרך סימני תנועה, לביא בתנועה עובדת בסימוני סימני תנועה מהרבה שנים עם ותק גדול, עם החומרים הטובים בארץ. כך בשביל סימון חניון או סימון חניה שמורה, אתה צריך להשתמש בסימני תנועה. זה מאוד חשוב כי מי שלא רואה סמל לא יכול לבין בשביל מה מיועד השטח הזה, ואם הבן אדם צריך לחנות, ולא יודע למה זה השטח מיועד, אז הוא יכול לחנות בחניה שלך. בשביל להימנע מזה ולמצוא החניון שלך תמיד זמין, אתה צריך סימון חניון או סימון חניה שמורה.

בשביל קבלת סימוני חניונים מקצועי או סימון חניה שמורה לזמן ארוך שלא ימחק בגשם או אחרי קצת שימוש, צריך להשתמש בחומרים הנכונים. לביא בתנועה מספקת השירות של סימון חניה שמורה או סימון חניונים מאז שנים רבות, עם הבנה בכל סימני התנועה ועם השימוש בחומרים הכי טובים שנמצאים בשוק, עם הצוות הוותיק שלהם.

יש כמה סוגים של חומרים בשביל סימון סימני תנועה כמו סימון חניונים באפוקסי, כך שתקבל סימון שבולט וגם מחזיק מעמד לזמן ארוך על ידי צוות ותיק המבין כל הסימנים בכל המצבים, עם בחירה החומרים המתאימים והכי טובים, לביא בתנועה מתמחה בזה לשנים רבות, עם עבודות בכל רחבי הארץ. סימוני תנועה זאת עבודה רצינית, כי חיים קשורים אליה, אז לביא בתנועה עושה העבודה הכי מקצועית בארץ עם הצוות הכי מקצועי ותיק ומבין עניין בשימוש החומרים הכי טובים בשוק.

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

אנו נסמן לך את הדרך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תפריט ניווט

פרטי התקשרות

דילוג לתוכן