סימון כבישים

תנועת הרכבים בכבישי ישראל מוסדרת על-ידי תמרורים ורמזורים בכדי לשמור על בטיחות הנהגים והולכי הרגל. אך מה לגבי סימון הכביש? סימון כבישים, הוא אחד התפקידים החשובים ביותר בכל בנייה של כביש חדש והוא דורש תחזוקה שוטפת בשמירה על הסימונים החדשים. את מלאכת הסימון מבצעים אנשי מקצוע הנקראים "סמני צבע" המתמחים בתכנון, שרטוט וצביעה של הסימון לכבישים. הסימונים יוצרים תיחום בין איזור אחד לאיזור אחר. אם זה הגדרת נתיב נסיעה או הגדרת איזור המיועד לעצירה או להורדת נוסעים, הסימון של הכבישים תופס חלק מרכזי בהכוונה של הנהיגה וחלוקה לאיזורים מוגדרים מראש בכביש.
 
באילו חומרי צבע מסמנים את הכביש? 
 
על מנת ליצור סימון איכותי שיחזיק לאורך זמן על הכביש, יש צורך בשימוש בצבעים מאיכות גבוהה היכולים לעמוד בתנאי חום, קור ושחיקה של גלגלי הרכבים הנוסעים על הכביש. הסימון מתבצע לרוב בצבע לבן או צבע צהוב על-פי מטרת הסימון. הבנייה המרובה של בתים, בניינים ושכונות מגורים בישראל העלה את הצורך בבניית כבישים והרחבת כבישים קיימים. סמני צבע מקצועיים מכירים את חומרי הצבע המתאימים ביותר לסימון של כבישים ועל כן הם אחראים על ציוד הצביעה לאורך כל עבודת הסימון.
 
הזמנת עבודה לצביעת סימון כבישים
 
להזמנת אנשי מקצוע מנוסים בצביעה וסימון פסי חנייה, שולי כבישים, פסי הפרדה לנתיבים ומעברי חציה, אתם מוזמנים לפנות לחברת 'לביא בתנועה' המתמחה בסימוני כבישים על-פי כללי הבטיחות המחמירים ביותר. אנשי המקצוע של חברת 'לביא בתנועה' מחזיקים בציוד מקצועי לסימוני כבישים ומוסמכים כסמני צבע באופן רשמי מטעם נתיבי ישראל. הצביעה מתבצעת בכל מזג אוויר ובכל זמן נתון על-פי דרישת הלקוחות ומאפשרת לכם לקבל שירות מהיר ויעיל עם תוצאות מוכחות בשטח.
 
חברת 'לביא בתנועה' מציעה – סימון כבישים מקצועי בכל הארץ
 
אם אתם מעוניינים בעבודה נקייה, מקצועית ומדוייקת, סמני הצבע המקצועיים של חברת 'לביא בתנועה' יספקו לכם את מבוקשכם. לקבלת הצעת מחיר משתלמת לסימוני כבישים לפרוייקט שלכם, השאירו את הפרטים שלכם באתר חברת 'לביא בתנועה' ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר התואמת לדרישות הפרוייקט. ברגע שבחרתם בצוות חברת 'לביא בתנועה', תדעו שבחרתם בטובים והמנוסים ביותר בתחום!
עגלות חץ לכיוון התנועה
להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

דילוג לתוכן