סימון חניית נכים

[ לפרטים ]

סימון כבישים

[ לפרטים ]

צביעת חניונים / אפוקסי

[ לפרטים ]

אספקה / התקנת תמרורים

[ לפרטים ]

הסדרי תנועה

[ לפרטים ]

עגלות חץ לכיוון התנועה

[ לפרטים ]

גלריה

[ לפרטים ]

תחומי עיסוק

[ לפרטים ]

לקביעת פגישה 074-710-74-02

סימון מעבר חצייה

סימוני תעבורה זה ספת התקשורת העולמית בין הנהגים, וגם בין ההולכי רגע, כמו מעבר חצייה. סימוני התעבורה זה לא רק בכבישים מהירים, גם בתוך חניות צריך לבצע סימוני תנועה. לביא בתנועה חברה ותיקה שעוסקת בכל מה שקשור לסימני תנועה מזה הרבה שנים, עם עבודות בכל רחבי הארץ בכל סוגי הכבישים והשטחים עם הצוות הכי ותיקה ומקצועית ליישם עיצוב תכנון וביצוע לסימוני תעבורה בחומרים הכי טובים לעבודה בולטת וברורה לכל מי שצריך לראות אותה. חלק חשוב כמו סימון מעבר חצייה, זה צריך לבוא עם עיצוב איפה זה מגיע, לא סתם לצייר איפה שבא להם. בתוך החניון צריך סימון מעצורי חניה, סימון מעברי חצייה, סימון נתיבים ועוד. זה מגיע עם חישובים של כל השטח לאתם התעבורה בצורה הכי ברורה והמקום הכי נכון למניעת סכנה.

סימון מעבר חצייה זה הדבר החשוב ביותר, כי תאונה עם הולכי רגע באוטו זה הדבר הכי מסוכן. בשביל זה צריך עיצוב ותכנון לפי כל הפקטורים של השטח או הכביש לפני שום סימון מעברי חצייה, סימון מעצורי חניה או סימון נתיבים.

עם השימוש בחומרים הכי נכונים בשביל סימון מעבר חצייה תקבל הסימון הכי בולט וברור לכולם. לביא בתנועה חברה ותיקה ומקצועית שמשתמשת בחומרים הכי טובים ומתאימים לעבודה עם צוות לעיצוב וביצוע מושלמים ולא פחות ממושלם. כי הם יודעים מה על הקץ של עבודתם, לכן, הם תמיד שומרים על האיכות, התכנון, והביצוע הכי טוב שיש. כמו בסימון מעבר חצייה, זה לא רק קווים על הכביש, זה חישוב מדויק של הפקטורים בשטח או בכביש עם החומרים הכי בולטים ונכונים, לקבלת סימון מעבר חצייה הכי בטוח להולכי רגע שיש.  לשמור על חיים זאת אחריות הנהג, ובעל השטח, לארגן סימוני התעבורה והעיצוב הכי נכונים ומתאימים לעזור לנהגים ולהולכי רגע להגיע בשלום, אפילו בשביל סימון מעבר עצייה, שזה בעצם קווים על הכביש, צריך חישוב מקצועי ותיק, כמו לביא בתנועה מציעה.

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

אנו נסמן לך את הדרך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תפריט ניווט

פרטי התקשרות

דילוג לתוכן