סימון חניית נכים

[ לפרטים ]

סימון כבישים

[ לפרטים ]

צביעת חניונים / אפוקסי

[ לפרטים ]

אספקה / התקנת תמרורים

[ לפרטים ]

הסדרי תנועה

[ לפרטים ]

עגלות חץ לכיוון התנועה

[ לפרטים ]

גלריה

[ לפרטים ]

תחומי עיסוק

[ לפרטים ]

לקביעת פגישה 074-710-74-02

עגלות חץ

בעת ביצוע עבודות בכבישים, חשוב מאוד להזהיר הנהגים למה מתרחש בדרך ומה לצפות ולהדריך אותם מה לעשות. ברגע שעובדים בכביש זאת אומרת שיכול להיות הרבה מכשולים בדרך לנהגים אם הם לא ידעו למה לצפות. לביא בתנועה משרתת אותך בכל תחומי התעבורה עם ותק גדול של הרבה שנים בעבודה עם הכרתם בחשיבות העבודה שלהם, בגלל זה הם תמיד דואגים לעבודה לא פחות ממושלמת כי הם יודעים מה על הקץ. עגלות חץ זה חלק חשוב מאוד ולא נפסל ברגע שיש עבודה בכביש,  עגלות חץ לכיוון התנועה זה מזהיר הנהג שיש משהו בדרך ומה עליו לעשות.

כל שטח עבודה בדרכים צריך לארגן הציוד הנדרש לעזור לנהגים בנהיגה מסביב לשטח העבודה בלי בעיות, והשימוש בכלי תעבורה והזהרה זה כלי תקשורת לנהגים שעוברים בדרך לשמור עליהם ועל ההולכי רגל בכביש ולהימנע מתאונות מיותרות. עגלות עץ לכיוון התנועה עוזר לנהג לדעת לאן לפנות ושיש מכשולים בנתיב שהוא נוסע בו. בלי עגלות חץ הנהג לא יוכל לדעת שום דבר, או שהוא ידע מאוחר מדי ויכול לסכן אותו או אפילו לגרום לתאונה. השימוש בעגלות חץ לא צריך להיות רק על ידי רשויות שעובדות בכבישים, כל בית שמבצע עבודה ואוכל משטח הכביש זה אחריותו להשתמש בעזרת עגלות חץ ועוד ציוד להזהיר הנהגים ולעזור להם, לביא בתנועה תייעץ לך בדיוק מה אתה צריך לשמור על הנהגים שעוברים.

יש מלא שיטות להזהיר הנהגים למה הם יכולים לצפות בהקדם הדרך, חלק מזה זה גם שימו באמצעות פסי האטה או פסי בלימה לגרום לנהג להאיט בגלל מכשול או כלשהו שיכול להיות בדרך. זה יכול להיות דבר כמו שער או מחסום. עם השימוש בעזרת פסי בלימה או פסי האטה אתה בוודאות גורם לנהג להאיט כדי שיספיק לשים לב למה שמתרחש מקדימה. השילוט במצב הזה יכול להיות שלא יספיק, כי אם הנהג ל לא שם לב או התעלם מהשילוט, הוא מסכן עצמו ואחרים, בגלל זה שימוש בפסי בלימה והאטה מכריח הנהג להאיט ולעצור כדי לשמור על חיים. זה אחריותך לארגן הציוד הזה איפה שצריך, ובעזרת ייעוץ של מומחים, אתה תדע בדיוק מה אתה צריך לשים ולארגן לעזור לנהגים ולשמור על חיים. לביא בתנועה מתמחה בעבודה הזאת מאז הרבה שנים עם הצוות הכי מקצועי לייעץ לך ולעזור לך.

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

אנו נסמן לך את הדרך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תפריט ניווט

פרטי התקשרות

דילוג לתוכן