צביעת מפעלים

לביא בתנועה מומחים בצביעת מפעלים, רבים מסמנים דרכים בתוך שטחי עבודה על מנת לשמור על הבטיחות העובדים ולאפשר תחושת סדר ונוחות.

לא לכבישים בלבד צביעת מפעלים

סימון וצביעה של דרכים לא מיועדת אך ורק לכבישים אלא גם למפעלים.
מפעלים רבים ברחבי הארץ מסמנים לא רק את החניונים אלא גם את הדרכים בתוך שטחי עבודה, זאת במטרה לאפשר לעובדים שלהם לשמור על בטיחות לאורך כל יום העבודה ולהימנע מטעויות רבות עשויות להיגרם כתוצאה מחוסר סימון. כך ניתן לשמור על עבודה נוחה ויעילה לאורך זמן רב ולהבטיח את הבטיחות של העובדים.

באמצעות צביעה מפעלים ניתן למנוע תאונות דרכים

באמצעות צביעה של מפעלים ניתן למנוע תאונות דרכים. כאשר ישנם סימונים המורים על מהירות הנסיעה ודרכים המיועדות להולכי רגל, אנשים יודעים בדיוק מה עליהם לעשות וכך לא יהיו כניסות לאזורים אסורים בזכות הסימנים הברורים. מכאן, ניתן למנוע גם תאונות דרכים.

באמצעות הצביעה אפשר ליהנות מסביבת עבודה מסודרת
באמצעות צביעת מפעלים ניתן ליהנות מסביבת עבודה מסודרת וכך להבטיח שהסדר ישמר במקום העבודה לאורך זמן רב. סביבת עבודה מסודרת תסייע לעובדים לשדרוג וייעול הליך העבודה בצורה משמעותית ביותר. באמצעות סביבת עבודה מסודרת, העובדים יספקו תפוקה גבוהה יותר ולא יהיו מעורבים בתאונות כתוצאה מחוסר סימונים ויהנו מסביבת עבודה בטוחה עבורם.
בנוסף, על כל מפעל לעמוד בתקני בטיחות מחמירים, בייחוד כאשר מדובר על סביבת עבודה הכוללת מכשור כבד ורכבים מסוגים שונים.

אילו צבעים מיועדים לסימון מפעלים?

ישנם צבעים שונים המתאימים למפעלים בהם אנשי מקצוע עושים שימוש. ישנם מספר דגשים חשובים בבחירת הצבעים:

צביעה ישירה: מדובר על צבעים המתאימים לצביעה ישירה.

איכות ונוחות עבודה: נוסף על זאת, מדובר על צבעים איכותיים ונוחים לעבודה.

עמידות בפני תנאי מזג האוויר קשים: נוסף על כך, מדובר על צבעים עמידים בפני מזג האוויר בתנאים קשים.

אילו הסמכות נדרשות לצורך צביעה של מפעלים?

לצורך צביעה של מפעלים ישנן הסכמות הדרושות לביצוע צביעת מפעלים. על חברה מקצועית בתחום להחזיק בהסמכות הדרושות לכך לצורך ביצוע העבודה ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לשביעות הרצון של בעלי המפעלים השונים.

תעודות סמן צבע מורשה: על החברה להחזיק בתעודת סמן צבע מורשה על מנת לבצע את עבודת הצביעה

הסדרי בטיחות באתרי עבודה: עבודה באמצעות צבע תקני בלבד מחייבת עמידה בדרישות תקן 1871.

הכשרות בטיחות: חברה מקצועית בתחום תדאג לביצוע הכשרות בטיחות שנתיות ותעמוד לשירותכם בכל רגע נתון על מנת לבצע את מלאכת הצביעה בצורה הטובה ביותר.

מה חשוב לדעת בעת קבלת שירות של צביעת מפעלים?

ישנן חברות רבות המספקות את השירות, אך לא כל חברה היא החברה המובילה ביותר בתחום. יש להניח שלא הייתם שוכרים את השירות של חברה שאינה מקצועית בתחום וקיבלה לא מעט ריקושטים מטעם לקוחות קודמים ולכן כדאי להביא בחשבון מספר פרמטרים רגע לפני הבחירה. לא הייתם רוצים לשכור את השירות של חברה אשר מתאמנת בצביעה של מפעלים אלא הייתם רוצים לשכור את השירות של חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום, כזאת אשר לקוחות ישמחו להמליץ לכם עליה. כאשר לקוחות ישמחו להמליץ לכם על חברה מסוימת, כך תדעו כי מדובר בחברה אשר שמה הולך לפניה בזכות פרמטרים שונים כמו מקצועיות או דיוק.

ישנם מספר פרמטרים אשר כדאי לתת עליהם את הדעת במסגרת בחירת חברה בתחום צביעת מפעלים. היום ישנן חברות רבות, אך על מנת לבחור את החברה המקצועית ביותר ישנם מספר פרמטרים שכדאי להביא בחשבון:

רישיון: חברה מקצועית בתחום חייבת להחזיק ברישיון על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. ללא רישיון בתוקף, החברה לא תוכל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

ייעוץ והכוונה: זאת ועוד, חברה מקצועית תסייע בשירותי ייעוץ והכוונה לבעלי מפעלים המעוניינים בכך.

דיוק: חברה מקצועית תהיה אחראית על ביצוע עבודה ברמה המדויקת ביותר תוך הקפדה על סדר ובטיחות למען שמירה על הבטיחות של העובדים והמנהלים במפעלים השונים.
עוד שירותים של חברת לביא בתנועה:

סימון מפעלים
צביעת מפעלים
צבעים מיועדים לסימון מפעלים
צביעת מפעל
להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

דילוג לתוכן