תמרורים למכירה

ישנם מגוון רחב של תמרורים כמו למשל  עצור או מתן זכות קדימה. חברה מקצועית כמו חברת לביא בתנועה מציעה מגוון תמרורים למכירה.

מעוניינים בתמרורים למכירה?

בשנים האחרונות ניתן למצוא ריבוי של תמרורים לשם אזהרה או כיוון הדרך. בשל ריבוי תאונות הדרכים היום זה כבר ברור לכל- יש חשיבות רבה להצטייד בתמרורים על מנת לשמור על הסדר בכבישים. על מנת להשיג את התמרורים הדרושים חשוב ביותר לפנות לחברה בעלת ניסיון רב בתחום אשר מתמחה בתמרורים למכירה. מדובר על סוג של שלט רחוב עומד בצידי הדרך ונותן הנחיות להולכי רגל וגם רוכבי אופניים, אופנועים ורכבים. 

חשוב לציין כי יש לציית לתמרורים השונים ואי ציות לתמרורים נחשב בגדר עבירה על החוק. בעצם, תמרורים קיימים משחר האנושות ובשנת 1986 נחקק חוק המסדיר את התנועה ובחוק הזה הונחו התמרורים הראשונים ביחד עם טקסט שהסדיר את התנועה. התמרורים מספקים תנאי מידע על תנאי הכביש והגבלת המהירויות. יתרה מכך, תמרורים יכולים לכוון אותנו ליעד מסוים ובאמצעות התמרורים הנהגים יכולים לדעת את כיוון הנסיעה המתאים.   

 מהם הצורות של התמרורים?

ניתן למצוא מגוון רחב של תמרורים המגיעים בצורות שונות:

תמרור קונקרטי: מדובר על תמרור הכולל סמל או ציור המובן לכולם.
תמרור אבסטרקטי: מדובר על תמרור הכולל סמלים מופשטים ומוסכמים שאין להם כל משמעות מחוץ להקשר מסוים כמו למשל מספר 80 בתמרור אדום לבן המסמל את הגבלת המהירות. 

תמרורים מיועדים לנסיעה בטוחה על הכבישים

בין אם מדובר בהגעה למקומות חדשים או מקומות ישנים יותר- אין ספק כי יציאה לדרך מהווה הרפתקה חדשה. על מנת להקל על ציבור הולכי הרגל והנהגים את ההתנהלות בכבישים חשוב ביותר לדאוג להצבת תמרורים שונים על מנת שהם ידעו כיצד לנהל את חייהם בהתאם. תמרורים מיועדים לנסיעה בטוחה על הכבישים, בייחוד לאור ריבוי תאונות הדרכים בשנים האחרונות המביאות לפגיעה חמורה בבריאות ותוצאות חמורות אחרות. מכאן, הכבישים מלאים בסוגים שונים של תמרורים כמו למשל תמרורי אזהרה, מתן זכות קדימה, הגבלת מהירות ועוד על מנת לאפשר ולשמור על תרבות נהיגה ברמה גבוהה ויש להציב את התמרורים במקום המתאים. מכאן, על מנת לרכוש את התמרורים המתאימים ביותר חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בכך. חשוב ביותר להגיע לפגישת ייעוץ עם החברה על מנת לציין את סוגי התמרורים הדרושים וכמות התמרורים וכן את מיקום ההתקנה- כל הפרמטרים יסייעו לחברה להתאים עבורכם את התמרורים.   

 הכרת כל התמרורים

חברה מקצועית כמו לביא בתנועה מכירה את כל סוגי התמרורים השונים ומציעה מגוון תמרורים למכירה. ישנם כ 275 תמרורים וסמלים נוספים אשר קשורים בבטיחות והכוונה בכבישים. תחום מכירת התמרורים שייך לחברה מקצועית כמו חברת לביא בתנועה אשר צוות העובדים בה בקיא בתמרורים השונים ובעלת יכולת להעניק את הייעוץ לבחירת התמרורים המתאימים ביותר בהתאם למיקום. בין אם מדובר בכביש עירוני או מרכז מסחרי, חשוב ביותר להציב את התמרורים המתאימים ביותר לרווחת הנהגים והולכי הרגל וכאן חברה מקצועית ואחראית כמו לביא בתנועה נכנסת לתמונה. התקנת התמרור בצורה נכונה ואיכות היא קריטית במיוחד להולכי הרגל והנהגים. בין אם מדובר על פרויקט גדול או בין אם מדובר על פרוייקט קטן, חברה מקצועית בתחום תשמח לעמוד לשירותכם.    

 חשוב ביותר להקפיד על איכות

חשוב ביותר לזכור- זה לא רק מספיק לבצע אספקת תמרורים אלא גם לדאוג לנושא האיכות. בישראל השמש הלוהטת גורמת לשינוי בצבע של התמרורים והעלות של ההחלפה תעלה בהרבה מהרכישה. כאן נכנסת לתמונה חברת לביא בתנועה אשר לא מתפשרת על איכות ומבטיחה לקהל הלקוחות שלה את השירות האיכותי והטוב ביותר. חברה מקצועית תדאג לקבלת האישורים הדרושים והקפדה על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר ללא פשרות. 

אין ספק כי חיי אדם נחשבים לערך עליון, בין אם מדובר בנהגים או בין אם מדובר בציבור הולכי רגל ולכן יש משמעות רבה להתקנת תמרורים. חברה מקצועית כמו לביא בתנועה תשמח לעמוד לרשותכם ולספק עבורכם את התמרורים הדרושים על מנת לשמור על חייהם של הנהגים והולכי הרגל בצורה האיכותית ביותר. החברה מעניקה שירותי ייעוץ והכוונה בכל הקשור לרכישת תמרורים ותשמח לסייע לכם.  

תמרורים הם שלטים המשמשים לספק מידע לנהגים, כגון הגבלת מהירות, עקיפות או הנחיות. לדוגמה, ייתכן שתראו שלט שאומר "מגבלת מהירות 25" או "עקיפה אסורה". שלטים אלו ניתנים למכירה על ידי חברה מקצועית בתחום ולה ניסיון רב על מנת לשמור על כללי הבטיחות של הולכי הרגל והנהגים- כל הפרטים בכתבה הבאה.

על חשיבות התמרורים

תמרורים  מספקים לנהגים אזהרות והנחיות בטיחות, שיכולים לסייע בהפחתת הסיכון לתאונות. תמרורים יכולים גם לסייע לנהגים למצוא את דרכם ולהגיע ליעדם במהירות וביעילות. לדוגמה, שלטים יכולים לציין אם הכביש הוא חד-סטרי או דו-סטרי, או אם יש פנייה או עצירה לפנים. תמרורים חשובים גם בסיוע לנהגים להכיר את המהירות המותרת שלהם ולציית לחוק.

תמרורים חיוניים לבטיחות וביטחונו של הציבור. הם משמשים כדי להזהיר אנשים מפני סכנות או מגבלות מהירות.

  •  אזהרה: היתרון העיקרי הראשון של תמרורים הוא שהם מספקים אזהרה לאנשים שאולי לא יוכלו לראות אותם בזמן. הסימנים הללו נותנים לאנשים מושג על מה שעומד לפתח כך שהם יכולים להימנע מכך או להכין את עצמם לשינוי במהירות שלהם.
  •  נראות: יתרון מרכזי נוסף של תמרורים הוא שהם יכולים לשפר את הנראות של כביש, מה שיקל על הנהגים לראות מה עומד בדרכם ולקבל החלטות טובות יותר.

אילו סוגים של תמרורים קיימים?

תמרורים משמשים להעברת מידע חשוב לנהגים. ישנם סוגים שונים של תמרורים, בהתאם לסוג המידע שהם מעבירים.כללי הדרך חשובים מכיוון שהם עוזרים לשמור על בטיחותכם ועל נהגים אחרים. הם גם מוודאים שכולם פועלים לפי אותם כללים, מה שעוזר להפחית את התנועה.

 

 ישנם סוגי תמרורים:

  • סימני אזהרה.
  • הגבלת מהירות.
  • כיווני (למשל, ימינה).
  • רגולטורי (למשל, תמרור עצור).

תמרורים הם האותות החזותיים שנותנים הנחיות ומידע למשתמשי הדרך. הם יכולים לשמש גופים ציבוריים ופרטיים כאחד.ישנם סוגים שונים של תמרורים כגון הכוונה, רגולציה, אזהרה, איסור, תמרור הגבלת מהירות ותמרורים מוצבים לאחר.

 

הם דרך מועילה לתקשר עם הנהגים. הם עוזרים לנהגים להבין מה עליהם לעשות הלאה, והם גם מועילים במניעת תאונות.הם עוזרים לנהגים להבין מה עליהם לעשות הלאה, והם גם עוזרים למנוע תאונות. חלק מהתמרורים הנפוצים ביותר כוללים עצירה, כניעה, הגבלת מהירות והגבלות פנייה.

תמרורים הם מרכיב מרכזי במקומות שונים. לא רק התמרורים  צריכים  להיות גלויים אלא גם הצבע והעיצוב שלהם.הדרך הטובה ביותר להבטיח שכל התמרורים גלויים וקריאים היא על ידי התחשבות בכל הגורמים הללו בתהליך העיצוב.

האינסטינקט הראשון של נהגים

כשהם מתקרבים לתמרור הוא לרוב לעצור את המכונית ולהמתין להוראה נוספת מהתמרור עצמו. עם זאת, זה לא תמיד הרעיון הכי טוב כי זה יכול לגרום לתאונה אם הם לא יודעים איך להמשיך או אם יש רכב אחר שמגיע מאחוריהם.התמרורים נמצאים שם כדי לעזור לנהגים. הם הוצבו מסיבה מסויימת ונועדו לעקוב אחריהם וכן כדי לשמור על זרימת התנועה בצורה חלקה. הם מנחים את הנהגים מה מותר ומה אסור בנקודת זמן מסוימת.סוגים שונים של תמרורים המסייעים לנהגים להבין את כללי הדרך ולהפוך את נהיגתם לבטוחה יותר.

מה חשוב להביא בחשבון בבחירת חברה המציעה תמרורים למכירה?

בבחירת חברה מקצועית חשוב ביותר להביא בחשבון את הניסיון והמקצועיות של החברה בבואה להציע תמרורים למכירה. חברת לביא בתנועה נחשבת לחברה מקצועית בתחום ובה צוות העובדים בקיא בתמרורים השונים הקשורים בבטיחות. נוסף על כך, צוות החברה ישמח להעניק שירותי ייעוץ בכל הקשור לרכישת תמרורים שונים בהתאם למיקום. כאשר מדובר למשל על כביש עירוני או מרכז מסחרי, יש חשיבות עליונה לבחור את התמרור המתאים ביותר על מנת לאפשר לנהגים נסיעה בטוחה ככל האפשר. חברה מקצועית כמו לביא בתנועה תציע מגוון רחב של תמרורים המיועדים למגוון רחב של פרוייקטים.

 מה עוד חשוב להביא בחשבון?

כאשר מדובר על ציבור נהגים או הולכי רגל, יש חשיבות עליונה לשמור על הבטיחות ולהתקין תמרורים. חברה איכותית כמו חברת לביא בתנועה תסייע באספקה של תמרורים שונים במטרה לשמור על חייהם של הולכי הרגל והנהגים. נוסף על זאת, צוות החברה עומד לשירותכם ומעניק שירותי ייעוץ ברכישת תמרורים ושילוט.

תמרורים למכירה
להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

דילוג לתוכן