אביזרי בטיחות

בדיוק כמו בכל תחום אחר, גם בכבישים ישנה חשיבות עליונה לכל אביזרי הבטיחות ששומרים על שלומם של המשתמשים בדרך. בין אם תמרורים, עגלות חץ או סימונים מיוחדים על הכביש, או שבילי אופניים מסומנים המיועדים לרוכבי האופניים לרכב בבטחה , חברת "לביא בתנועה" תוכל להעניק לכם את כל הציוד ואביזרי הבטיחות להם אתם זקוקים לשם שמירה על הנהגים, הנוסעים, הולכי הרגל והפועלים אשר מבצעים עבודות בכבישים.

אביזרי בטיחות לכביש וחשיבותם

כולנו יודעים כי הכבישים בארץ עשויים לטמון בחובם סכנות ממשיות, אך על מנת לשמור על הבטיחות והביטחון של כל הנוסעים בו, נוכל לראות כי קיימים לא מעט מוצרי ואביזרי בטיחות שחברה מנוסה תוכל ליישם בכבישים ובדרכים השונות. בין אביזרי הבטיחות השונים נוכל למצוא גם:

  • מראות פנורמיות
  • פסי בלימה והאטה
  • קונוסים
  • עמודים גמישים
  • עיני חתול
  • תמרורים ושלטי אזהרה
  • מפרידי נתיבים
  • מעצורי חניה
  • סימונים מיוחדים בצבע עמיד על גבי הדרך
  • מוצרים נוספים כגון גדרות, מחסומים ועוד…

נושא הבטיחות הינו בעל חשיבות עליונה בכל מקום ובכבישים בפרט. שהרי נהיגה בניגוד לחוקים הקיימים או הסדרי תנועה חדשים עקב מכשול בדרך, עלולה לסכן את כל הנמצאים בסביבה. על מנת למנוע מצבים שכאלו, תוכלו להיעזר בפתרונות בטיחות מקיפים אשר יגבירו את הבטיחות על הכביש, ימנעו תאונות ואף יוכלו להציל חיים.

הציוד שישמור על כל משתמשי הדרך

אביזרי הבטיחות הינם חלק בלתי נפרד מתחום הסדרי התנועה אשר בכביש. נוכחותם חיונית וחשובה. ועל כן ישנו צורך בפניה לחברה מנוסה ומקצועית שתוכל לספק ולהציב אותם במיקום הנכון. חברת "לביא בתנועה" אשר עוסקת בסימון ותמרור כבישים וחניונים תשמח לעמוד לשירותכם ולספק את כלל אביזרי הבטיחות להם אתם זקוקים. חברתנו מבצעת את עבודתה בעזרתו של ציוד חדיש ומשוכלל וצבעים מיוחדים מבית היוצר של החברות המורשות בישראל לסימון כבישים בעלי תו תקן. אנו עושים את כל הדרוש על מנת שנוכל להבטיח את הבטיחות המרבית בכבישים בכל רגע נתון, גם בשעה שמתבצעות עבודות בכביש או שמתרחשים אירועים מיוחדים.

כנהגים, כולנו רוצים להישאר בטוחים בכבישים ולעשות את חלקנו כדי להגן על הסובבים אותנו. אך באיזו תדירות אנו לוקחים בחשבון את אביזרי הבטיחות החיוניים התורמים רבות להבטחת הבטיחות בדרכים?

החל ממראות פנורמיות המספקות מבט ברור יותר על סביבתנו ועד לקונוסים הצנועים הפועלים ללא לאות כדי לכוון את התנועה, אביזרים אלה ממלאים תפקיד מכריע בשמירה על סביבת נהיגה בטוחה. בואו נסתכל מקרוב על כלים חיוניים אלה ונבין כיצד הם תורמים לחוויית נהיגה בטוחה ואחראית.

חשיבותן של מראות פנורמיות לבטיחות בדרכים

אביזר בטיחות אחד שלעתים קרובות מתעלמים ממנו שיכול לשפר מאוד את הבטיחות בדרכים הוא המראה הפנורמית. מראות גדולות ומעוקלות אלה מספקות לנהגים מבט מורחב על סביבתם, ומאפשרות להם לראות מעבר לזוויות המגבילות של מראות הצד המסורתיות.

על ידי ביטול שטחים מתים, מראות פנורמיות מפחיתות את הסיכויים לתאונות הנגרמות על ידי נהגים המבצעים שינויי כיוון פתאומיים מבלי להיות מודעים לחלוטין למשתמשי דרך אחרים סביבם. יתר על כן, מראות אלה מקלות על הנהגים לנווט לאחור, במיוחד באזורים צפופים כמו חניונים.

השקעה במראה פנורמית איכותית היא דרך פשוטה אך יעילה להבטיח ראות טובה יותר בזמן נהיגה ובסופו של דבר לקדם חוויית נהיגה בטוחה יותר לכולם על הכביש.

שימוש בעמודי חנייה להבטחת הבטיחות 

עמודי חניה הם חלק חיוני בכל מגרש חניה. עמודי חניה גמישים מציעים מגוון יתרונות שהופכים אותם לבחירה האידיאלית עבור כל חניון. הם קלים להתקנה ולתחזוקה, ניתנים להתאמה כדי להתאים לכלי רכב בגדלים שונים, ומספקים דרך בטוחה ומאובטחת להחנות מכוניות. יתר על כן, הם גם חסכוניים ודורשים תחזוקה מינימלית לאורך זמן. עם יתרונות אלו בחשבון, אין זה פלא מדוע עמודי חניה גמישים הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות.

תפקידם של מעצורי חניה במניעת תאונות

לעתים קרובות מתעלמים מהם, בלמי חניה הם תכונה בטיחותית חיונית המונעת מכלי רכב להתגלגל כאשר הם חונים על מדרונות או משטחים לא אחידים. אין זה נדיר שנהגים שוכחים או מזניחים את השימוש בבלם החניה שלהם, אך פעולה זו עלולה להוביל למצבים מסוכנים ולתאונות פוטנציאליות.

התקנת מעצור חניה מבטלת את הסיכון שרכב יזוז באופן בלתי צפוי או יתגלגל עקב נעילת תמסורת לא תקינה. בנוסף לתוספת יציבות וביטחון, השימוש במעצור החניה גם מונע מהרכב לפגוע במדרכה בזמן החנייה ואו ברכב החונה מלפנים ולהסב נזק לתחתית הרכב

אביזרי בטיחות חיוניים לנהיגה בטוחה

בעוד שדיברנו על חשיבותם של מראות פנורמיות, ומעצורי חניה בהבטחת הבטיחות בדרכים, ישנם אביזרי בטיחות רבים אחרים התורמים לחוויית נהיגה בטוחה. בטיחות צריכה תמיד להיות בראש סדר העדיפויות, והשקעה באביזרים הנכונים יכולה למזער את הסיכון לתאונות ולהגן הן על הנהגים והן על הנוסעים.

 תמרורים  למשל, נחשבים לאביזרי בטיחות  מצילים חיים השומרים על בטיחות הנוסעים במושביהם, ומפחיתות באופן דרסטי את הסיכון לפציעות קטלניות במהלך תאונה. באופן דומה, פסי בלימה והאטה  מספקים הגנה חיונית במהלך הנהיגה , וסימונים מיוחדים בצבע עמיד על גבי הדרך חיוניים כדי להתריע בפני נהגים אחרים על הכביש מפני סכנות פוטנציאליות.

על ידי שילוב אביזרי בטיחות אלה בהרגלי הנהיגה היומיומיים שלנו, אנו יכולים ליצור סביבה בטוחה יותר לכולם על הכביש. זכרו, הבטיחות מתחילה בכם – עשו מאמץ מודע לתעדף את הכלים החיוניים הללו ולתרום לבטיחות הכוללת בדרכים.

מומחים בשמירה על הבטיחות

חברת לביא בתנועה תעניק לכם את הציוד המתקדם ביותר, לרבות שלל אביזרי בטיחות מתקדמים במטרה לשמור על נהגים, הולכי רגל ועובדים המבצעים עבודות בכביש.

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

דילוג לתוכן