סימון חניית נכים

[ לפרטים ]

סימון כבישים

[ לפרטים ]

צביעת חניונים / אפוקסי

[ לפרטים ]

אספקה / התקנת תמרורים

[ לפרטים ]

הסדרי תנועה

[ לפרטים ]

עגלות חץ לכיוון התנועה

[ לפרטים ]

גלריה

[ לפרטים ]

תחומי עיסוק

[ לפרטים ]

לקביעת פגישה 074-710-74-02

אספקה/התקנת תמרורים

כלל שלטי הבטיחות ותמרורי התנועה הינם משמעותיים לשם שמירה על הסדרי התנועה המדויקים ומתאימים לאזור מוגדר כלשהו.

אופן הכנת התמרורים נקבע ומתואר על פי החוק. התמרורים אשר תוכל לספק בעבורכם חברת "לביא התנועה" יעמדו בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר ויענו על הדרישות והתקנים הנדרשים.

תמרורים שומרים על הבטיחות בכבישים

לוח התמרורים הנוכחי של ישראל כולל 257 תמרורים ו-95 סמלים אשר מחולקים לעשר קטגוריות שונות. כל תמרור הינו בעל משמעות רבה בשמירה על הסדרי התנועה והבטיחות בזמן הנהיגה ומעבר של הכביש על ידי הולכי הרגל. התמרורים הם מרכיביה של שפת הדרך ומייצגים בבירור את החוקים על פיהם מותר ואסור לפעול בדרכים. שפת הדרך המיוחדת הזו תשמור על הבטיחות בכבישים ותאפשר כיוון תנועה מדויק והעברת המסרים הנחוצים על מכשולים בהמשך בדרך אשר לפנינו.

הצבתם של התמרורים במקום הנכון הינה חיונית להמשך תנועה בטוחה וסדירה. תכנון נכון ומדויק של מיקומם של התמרורים בין אם בשגרה או במצבים אשר דורשים את שינוי הסדרי התנועה הקיימים, כמו במצב של עבודות בכביש, חייב להתבצע על ידי חברה מנוסה ומקצועית אשר מכירה את תוואי השטח ואת חוקי התנועה המותרים באזור.

מקפידים על הבטיחות בדרכים

חברת לביא בתנועה מקפידה על כל עניין הבטיחות בדרכים, על כן אנו נוכל לספק ולהכין בעבורכם תמרורים ושלטים שונים לשם הצבתם בצידי הדרך. נוכל לספק בעבורכם את כלל התמרורים להם אתם זקוקים. תמרורים אלו מיוצרים על ידי הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת ביותר, זאת לשם יצירת התמרורים העמידים והבולטים ביותר, גם בשעות הלילה וגם בזמנים בהם הראות לקויה.

אספקת תמרורים תקינים ובולטים הינה חיונית לשם שמירה על הבטיחות בדרכים. כך שחברתנו מוודאת כי כל תמרור ותמרור אותו נציב יעמוד בסטנדרט הגבוה ביותר של איכות ויוכל למלא את תפקידו בצורה היעילה ביותר.

להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

אנו נסמן לך את הדרך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

תפריט ניווט

פרטי התקשרות

דילוג לתוכן