עגלות חץ לכיוון התנועה

בכל מצב בו מתבצעים שינויים בהסדרי התנועה בכבישים, עלול להתעורר הצורך בעגלות חץ אשר מכוונות את התנועה לכיוון הנכון לנסיעה, זאת גם במידה וההסדרים החדשים שונים מאלו הרגילים. חברת "לביא בתנועה" תוכל לספק במידת הצורך גם עגלות חץ אשר נועדו לכוון את התנועה. כלל הציוד בו חברתנו עושה שימוש עומד בתקני משרד התחבורה וניתן לשימוש בכל רחבי הארץ.

מכוונים אותנו לכיוון הנכון

כולנו כבר מכירים את העגלות הגדולות אשר מאירות לנו בחץ את הדרך שיהיה עלינו לקחת בשעה שיש פעילות כלשהי בקטעי דרך שונים. העגלות הללנו נועדו להבטיח את בטיחותם של צוות העובדים בכביש, של הנוסעים בדרך ושל הולכי הרגל שבאזור. אין ספק כי הדרכים עשויות להיות רצופות מכשולים וסכנות גם בימים רגילים, אך בשעה שמתבצעות עבודות בכבישים, המכשולים נדמה כאילו ומתרבים ומציבים אתגרים רבים בפני הנהגים והולכי הרגל גם יחד. על מנת לשמור על הבטיחות שלנו בכביש יהיה עלינו לציית בסימנים החדשים שמופיעים על גבי הדרך, לרבות עגלות חץ שנועדו לכוון אותנו לדרך הבטוחה ביותר לנסיעה. מלבד העגלות המוארות, הן הניידות והן הנגררות, נוכל לראות כי לרוב מוצבים באזור גם שלטים, מערכות תאורה, מחסומים, קונוסים ואביזרי בטיחות נוספים אשר נועדו לשמור על ביטחונם של כל הנוכחים על הכבישים.

מאבטחים את התנועה בכביש

חברת "לביא בתנועה" שמה לה לדגש את השמירה על הבטיחות בדרכים והגנה על חייהם של כלל הנהגים, רוכבי האופניים, הולכי הרגל וכלל העובדים בכבישים. הניסיון הרב של חברתנו והידע העשיר בתחום מעניקים לנו את האפשרות לספק את המענה המדויק ביותר בעבור הסדרת התנועה בדרכים בשעה שמתבצעות עבודות בכבישים. חברתנו תוכל לספק את כלל הציוד והמכשור הדרוש על מנת לוודא כי מתבצע שינוי נכון בהסדרי התנועה מבלי ליצור עומסים חריגים ולהציב מכשולים מסוכנים בדרכם של הנהגים.
עגלות חץ לכיוון התנועה
להצעת מחיר משתלמת

ולתיאום ייעוץ התקשר ל – 050-21-66656 / 050-21-66649
או השאר פרטים:

דילוג לתוכן